بهترین خرس ولنتاین را از آبنبات بخرید

از حدود یک ماه دیگر “خرس ولنتاین” به وفور در گوگل سرچ می شود. اگر به دنبال یک هدیه جذاب و دوست داشتنی برای همسر، دوست دختر، عشق، نامزد و یا یک فرد عزیز در زندگی خود هستید می توانید از روز ولنتاین برای دادن این هدفه استفاده کندی. روز ولنتاین Valentine’s Day یا روز عشق را 14 فوریه یا 26 بهمن هرساله برگزار می کنند. در کشور ایران چنین چیزی در تقویم رسمی وجود ندارد اما از آنجایی که روز عشق در تقویم رسمی ایران وجود ندارد، ایرانی ها این روز را به عنوان روز عشق برای خودشان نام گزاری کرده اند.

“کادو ولنتاین” یکی از باکلاس ترین کارهایی است که می توانید برای فرد مورد علاقه تان انجام دهید. همه سوپرایز شدن را دوست دارند؛ به همین دلیل می توانید از یک خرس قرمز ولنتاین استفاده کنید. حالا اینکه چرا افراد به خرس های بزرگ علاقه دارند، به دلیل نرم بودن این عروسک و بزرگ بودنش است. می توانید تا هر زمان آن ها را بغل کنید ، نگه دارید و احساسات خود را بروز دهید. بعضی از خرس ها که خز های پفی دارند باعث بیشتر نرم بودن خرس می شوند و در آغوش گرفتن شان به سرعت شما را سر حال می کند.

خرس های تدی هم یک همراه خیلی خوب هستند. می توانید آنقدر با آن ها درد کنید تا خسته شوید. آن ها به اضطراب و استرس های شما توجه می کنند و غر نمی زنند. یادتان باشد در هنگام درد و دل با خرس خود کسی اطراف تان نباشد، زیرا شما را دیوانه خطاب می کند. اغلب افراد به همراه خرس خود یک جعبه حاوی گل و شکلات هم هدیه می دهند. اما گل و شکلات تا یک هفته دوام می آورد و این خرس است که می ماند.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *